Garanti ve İade

Garanti ve İade

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde (abiye ürünler hariç) ürün iadesini tarafımıza bilgi vererek gerçekleştirebilirsiniz. Abiye ürünlerin iadesinde ise aynı gün içerisinde tarafımıza tekrar gönderilmesi gerekmektedir.  Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız değişimlerde ise, değişim süreniz 30 gündür. Ayrıca sitemizde yer alan ürünler, sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan değişim ürününün ayrılması mümkün değildir. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz. 

* Ürünün faturası olmadığı takdirde ürün değişimi ve iadesi bulunmamaktadır.

İade edeceğiniz ürünü, faturanızın "İade Formu" bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte ürün üzerinde bulunan etiketi kopmamış şekilde, SÜRAT KARGO  ile göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize daha sağlıklı ulaşması için gönderinizi Modasima anlaşması üzerinden yaptığınızdan emin olunuz. 

* SÜRAT KARGO anlaşmamız ile kargo ücretini indirimli bir şekilde ödeyerek İade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden SÜRAT KARGO'ya ait 12 haneli gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız. 

Kapıda Ödeme işlemlerinin iadesinde faturanızın asıl nüshasında yer alan İade Formuna Banka Hesap bilgilerinizi (Hesap Sahibi adı Soyadı ve IBAN Numarası) yazmayı unutmayınız. 

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler ve Kampanya dahilindeki ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 

İade bedeli (Kargo Bedeli & Kapıda Ödeme Hizmet Ücreti iade edilemez), Ücretsiz kargo fırsatı ile satın alınmış olan ürünlerin iadesi durumunda güncel kargo ücreti iade tutarı içerisinden kesilmektedir. Ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir. 

Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır. 

MODASİMA ELEKTRONİK MAĞAZACILIK HİZMETLERİ
İade Adresi: M. Nesih Özmen Mahallesi Çınar Sokak No:34/B Kat:3 Merter / İSTANBUL

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır