İPTAL / İADE VE ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME
 
> İADE
 

İade İşleminde Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?

1- Satın alınmış ürünü iade için 14 gün içerisinde adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ücretini ödeyerek tarafımıza gönderebilirsiniz.Sürat kargo anlaşma numaramız 1061482444

2-  750 TL üzeri ücretsiz kargo fırsatından faydalanarak yapmış olduğunuz alışverişlerde satın almış olduğunuz ürün tarafımıza gönderildiğinde kargo ücreti kesintisi yapılarak iade sağlanır.

3- Kargo ücretsiz kampanyasından faydalanılarak satın alınmış ürünlerin iade işlemlerinde, satın alma aşamasında faydalanılmış olan kargo ücreti iade edilecek ürün tutarından kesilecektir. 

4- İadeye karar verdiğiniz ürününüzü tarafımıza gönderirken sağlıklı paketleyerek etiketleri üzerinde ve faturası ile beraber göndermeniz gerekmektedir Fatura ibrazı zorunludur.

Siparişim ayıplı/defolu/yanlış gönderilmiş Ne yapmalıyım?

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir;

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Durum Tespit Tutanağı" hazırlatın.

Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve "Durum Tespit Tutanağı" hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.

Hasar Tespit Tutanağıyla birlikte hasarlı ürünü MODASİMA adresimize gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.

 

Ürün İadesi yaptığımda ödediğim tutar bana nasıl iade edilecek?

Ürün iadesi yaptığınız zaman ,ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır.

- Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz ,taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak 1-10 iş günü içerisinde

kartınıza iade edilir.

- Ödemenizi debit kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim olan işleminiz banka hesabınıza havale /eft yoluyla 1-10 iş günü içerisinde iade edilir.

- Ödemenizi sanal kart ile gerçekleştirdiyseniz , tek çekim işleminiz kartınıza 1-10 iş günü içerisinde iade edilir.

- Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz iban numarasına 1-10 iş günü içerisinde iade edilir.

 

Ürün İadesi Hesabıma Neden Geçmedi?

Vermiş olduğunuz iban dan kaynaklı bir sorun olabilir. Detaylı bilgi için Müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. 0850 811 39 99 -

 
 
MODASİMA.COM YASAL BİLDİRİM?
Modasima.com , sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
Bu internet sitesi modasima.com 'nun kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. modasima.com , bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
modasima.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, modasima.com markası ve diğer markaları, alan adları, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. modasima.com 'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
modasima.com , dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.
 

Unvan : TAMER TORUN - MODASİMA.COM

Adres : M.Nesih Özmen Mah. Şimşir Sk. No:8 Milidya iş merkezi Kat:4 Merter/Güngören/istanbul

Müşteri Hizmetleri : 0850 811 39 99

Email : [email protected]

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR